Poly Jet Series
1/2"s/1"spg air x 1-1/2"s water, straight body
Holy size required is 2-5/8"
Jet Body, WW Poly Jet, a1/2″s, w1-1/2″s | 210-5950
$8.88
262 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 210-5950
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Model | Poly Jet |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-270-1190 |
Related products
$13.45
$2.28
$9.98
$3.85
$0.00
$6.16
$18.32

















