Jet Body, BWG/HAI Therassage, 6″hs, a1″s, w1-1/2″s | 56-4550
$22.87
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$22.87
1 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 6" |
| Model | Therassage/Vertassage |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-2212 |