Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/8″ Orifice, Dk Gray | 540009
$6.05
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 540009
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 2-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/8" |
| H Part# | 55-110-3241 |
Related products
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
$26.10
$5.71
Inlets & Returns
$16.98
Inlets & Returns
$28.02
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$33.17
$17.65



















