Wall Return Fitting, CMP, 1-1/2″ x 1-1/2″ Vinyl, Gray | 25522-001-000
$11.21
19 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 25522-001-000
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 3" |
| H Part# | 55-605-1927 |
Related products
Inlets & Returns
$37.77
$10.07
$17.65
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
$23.93
Inlets & Returns
$26.10
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05





















