Fuse, Maytronics Dolphin, Slow Blow, 2.5A | 1930251
$1.42
28 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 1930251
Category: Fuses
| Brand | Maytronics |
|---|---|
| Pool Cleaner Part Type | Fuse |
| Pool Cleaner Model | Dolphin |
| Length | 19.90mm |
| Fuse Part Type | Fuse |
| Fuse Amperage | 2.5A |
| Diameter | 5.10mm |
| H Part# | 87-111-1014 |
Related products
$17.31
$3.24
$28.20
$3.91
$22.33











