| Model | Clean & Clear 200, Clean & Clear RP, Posi-Clear-RP |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 31-1/8" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 200 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 6" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-102-1047 |
Related products
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Gecko Heating
$112.64
$481.65
Watkins Topside Controls
$142.03
Spa Accessories
$310.69









