| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 26-1/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 105 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-102-2125 |
Related products
Waterway Topside Controls
$232.19
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Sundance Topside Controls
$319.99
$481.65
ACC Overlays
$199.66
Gecko Heating
$94.51
$483.37
Watkins Topside Controls
$469.22









