| Model | Opal XL |
|---|---|
| Application | Waterco USA |
| Length | 8" |
| Diameter | 10-1/4" |
| Square Footage | 90 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-252-1232 |
Related products
Hydro-Quip Overlays
$123.49
$481.65
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
ACC Overlays
$199.66
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Spa Accessories
$686.40











