Cartridge, 85sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 27″L, 4oz, 4pk | PJAN85-PAK4
$307.16
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | CL340, CV340 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 27" |
| Square Footage | 85 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-3600-Q |
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
Spa Accessories
Waterway Topside Controls
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
Watkins Topside Controls
Gecko Spa Pack Controls
ACC Overlays
Sundance Topside Controls