| Model | CL340, CV340 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 26-15/16" |
| Diameter | 7-1/8" |
| Square Footage | 85 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-3600 |
Related products
Balboa Topside Controls (Overlays)
$296.46
Sundance Topside Controls
$330.25
Sundance Circuit Boards
$915.79
Balboa Circuit Boards
$321.04
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Gecko Heating
$112.64
Watkins Topside Controls
$142.03
Hydro-Quip Heaters
$571.01









