Cartridge, 80sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 20-1/16″L, 4oz | PCC80
$76.23
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$76.23
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Model | Clean & Clear Plus 320 |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair, Waterway |
| Length | 20-1/16" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 80 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2118 |
Filters
Filters