| Model | Clean & Clear 150, Predator 150 |
|---|---|
| Application | American Products/Pentair |
| Length | 31-1/8" |
| Diameter | 10-1/16" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 6" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1068 |
Related products
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
$672.91
CTI Circuit Boards
$773.27
Sundance Topside Controls
$319.99
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Watkins Topside Controls
$142.03
Spa Accessories
$310.69
Sundance Topside Controls
$330.25
$483.37









