| Model | SwimClear C150S |
|---|---|
| Application | Hayward |
| Length | 23-1/8" |
| Diameter | 10-1/8" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-175-2153 |
Related products
Balboa Topside Controls (Overlays)
$296.46
Spa Accessories
$310.69
Spa Accessories
$686.40
ACC Overlays
$199.66
Watkins Topside Controls
$142.03
$481.65
Gecko Heating
$112.64
Balboa Circuit Boards
$321.04









