Cartridge, 120sqft, ht, 6″ob, 10″, 20-1/2″L, 4oz | PJ120
$122.11
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Sherlok 120 |
|---|---|
| Application | Jacuzzi/Carvin |
| Length | 20-1/2" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 120 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Style | Handle |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2137 |
Waterway Topside Controls
Sundance Topside Controls
Hydro-Quip Heaters
Sundance Topside Controls
Gecko Heating
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS