Basket, Skimmer, Speck AquaSkim | 2730014300
$21.37
7 in stock
SKU: 2730014300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Speck |
| Application Model | AquaSkim |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/4" |
| Top Inside Dimension | 6-1/2" |
| Top Outside Dimension | 7-1/8" |
| H Part# | 51-475-1000 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$57.96













