Basket, Skimmer, SP1094, B-203, Generic | B-203
$5.30
10 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-203
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | 1090 Series Auto-Skim |
| Basket Height | 3" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 4-1/2" |
| Top Outside Dimension | 5-1/8" |
| H Part# | 51-423-1046 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$0.00


















