Basket, Skimmer, Admiral S-20, White | B-200
$10.64
45 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-200
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | Admiral |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5-5/8" |
| Top Inside Dimension | 7" |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | 10-423-1004 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17














