Basket, Pump, WhisperFlo/IntelliFlo, Generic | B-199
$9.86
73 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-199
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | IntelliFlo, Whisperflo |
| Basket Height | 7-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/8" |
| Top Inside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 5-3/4" |
| H Part# | 35-423-1050 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$493.63




















