Basket, Skimmer, SP1082/83/84/85/86, B-117, Generic | B-117
$17.18
39 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-117
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | 1080 Series Auto-Skim |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 6-1/2" |
| Top Inside Dimension | 6-3/8" |
| Top Outside Dimension | 7-3/16" |
| H Part# | 51-423-1030 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
















