Basket, Pump, Val-Pak Generic, Heavy Duty | V20-200
$23.85
76 in stock
SKU: V20-200
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Pentair Generic |
| Application Model | Whisperflo |
| Basket Height | 8-7/16" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/8" |
| Top Inside Dimension | 4-9/16" |
| Top Outside Dimension | 5-13/16" |
| H Part# | 35-612-1425 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Generic Hywd SP1075 SP1075T SP1076 SP1077 | 27180-152-000
$18.17
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94















