Basket, Pump, OEM Waterco SupaTuf/HydroStorm, Old Style | 634001
$38.03
18 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 634001
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | Hydrostorm |
| Basket Height | 8-1/8" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/8" |
| Top Inside Dimension | 4-7/8" |
| Top Outside Dimension | 5-5/8" |
| H Part# | 35-252-1185 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91



















