Basket, Pump, Marlow Noryl, Generic, Plastic | B-174
$17.47
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: B-174
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Marlow |
| Basket Height | 5-7/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| OEM Number | 40584-00 |
| Aladdin Number | B-174 |
| H Part# | 35-423-1458 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Generic Hywd SP1075 SP1075T SP1076 SP1077 | 27180-152-000
$18.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
















