Virgina Graeme Baker Compliant
Suction Assy, WW Ultra Hi-Flow, Tall, 2-3/8″hs, 1-1/2″s, Gry | 640-3497 V
$31.64
7 in stock
SKU: 640-3497 V
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 3-3/4" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1864 |
Related products
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
$1.04
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
$5.16
Drains & Suctions
$13.07
Drains & Suctions
$20.73















