Wallfitting 1 1/2″ Fpt X 2″ Insider-Darkgry | 215-9899-DKG
$6.73
20 in stock
SKU: 215-9899-DKG
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| H Part# | _215-9899-DKG |
Related products
$18.44
Inlets & Returns
Eyeball Reducer Adapter, Pentair, 1-1/2″OD x 1″s, White | 86204200
$15.31
$10.07
$5.71
Inlets & Returns
$26.10
$9.11
$8.54
Inlets & Returns
$1.43


















