Locknut Ftg-Socket (Black) | SP1023SBLK
$0.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: SP1023SBLK
Category: Inlets & Returns
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Fiberglass |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | _SP1023SBLK |
Related products
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
Inlets & Returns
$6.76
$9.11
Inlets & Returns
$28.93
$10.07

























