Self Aligning Return Fitting, Waterway, 1 1/2″, Black | 550-9231
$8.35
2 in stock
SKU: 550-9231
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 2-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/4" |
| H Part# | _550-9231 |
Related products
Inlets & Returns
$7.47
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, Slotted Orifice, Dk Gray | 540002
$6.05
$8.54
$9.11
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
$23.93
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05
Inlets & Returns
$37.77











