Wall Fitting, 4″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″mpt, Black | 415T102
$10.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 415T102
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1010 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
$203.70
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
$106.88
Drains & Suctions
$8.97













