Jet Cmplt, Waterway Gunite Mini, Directional, 2″s x 1.5″s, Wht | 210-3400
$43.99
24 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 210-3400
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2" |
| Color | White |
| Model | Gunite, Mini |
| Face Diameter | 2-9/16" |
| Face Style | Deluxe Scalloped |
| Air Connection Size | 1-1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| Jets Complete | Jet Complete |
| Internal Type | Directional |
| H Part# | _210-3400 |
Related products
$6.16
$4.05
$6.08
$3.85
$9.98
$0.00
$6.72
$14.78



















