Washer, Pentair Letro Legend Cleaners, Plastic, Quantity 2 | EC64
$6.26
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: EC64
Category: Hardware - Washers
| Brand | Letro/Pentair |
|---|---|
| Color | Black |
| Inside Diameter | 5/16" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware |
| Outside Diameter | 1-1/16" |
| Thickness | 7/64" |
| Washer Material | Plastic |
| H Part# | 87-104-1073 |
Related products
Hardware - Washers
Washer, Pentair Purex Whisperflo/IntelliFlo, 1/4-20 | 072183
$1.30
Hardware - Washers
Washer, Praher ABS 1-1/2″/2″ Top/Side Mount Valves, Above | E-3-S1
$2.67
Hardware - Washers
$1.12
Hardware - Washers
Washer, Pentair PacFab 1-1/2″ and 2″ High Flow Valves | 271193
$3.59
Hardware - Washers
$5.85
Hardware - Washers
$10.07
Hardware - Washers
$4.04
Hardware - Washers
$1.99




