Jet Body, BWG/HAI Hydro, 2-3/8″hs, a1-1/2″s, w1-1/2″s, LongNozzle | 10-4100S
$35.44
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$35.44
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Model | Hydro Jet |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1-1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-1935 |