| Model | Clearwater II 150sqft, ProClean 150 2007-Current, Xstream 150 |
|---|---|
| Application | Hayward, Waterway |
| Length | 23-1/4" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-775-1352 |
Related products
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
$672.91
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Sundance Topside Controls
$330.25
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Sundance Topside Controls
$319.99
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Watkins Topside Controls
$469.22









