Cartridge, 60 sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 14-1/8″ | PCC60
$50.92
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$50.92
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Model | Clean & Clear Plus 240 |
|---|---|
| Application | Pentair |
| Length | 14-1/8" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 60 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-175-1800 |
Filters
Filters