| Application | Marquis Spas |
|---|---|
| Length | 30" |
| Diameter | 5-3/16" |
| Square Footage | 90 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 2" |
| Bottom Style | Male Pipe Thread (MPT) |
| Top Style | Handle |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-175-2880 |
Related products
Gecko Heating
$112.64
Gecko Heating
$94.51
$483.37
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
$590.80
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
$481.65
Watkins Topside Controls
$469.22









