| Model | CL340, CV340 |
|---|---|
| Application | Jandy Industries |
| Length | 27" |
| Square Footage | 85 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-3600-Q |
Related products
Gecko Heating
$112.64
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
$987.06
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Gecko Heating
$94.51
Sundance Topside Controls
$319.99
Spa Accessories
$310.69
Sundance Topside Controls
$330.25









