| Length | 28-3/16" |
|---|---|
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-423-1002 |
Related products
Spa Accessories
$686.40
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Watkins Topside Controls
$142.03
Gecko Heating
$112.64
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
$481.65
Sundance Circuit Boards
$915.79









