| Model | ZX100 |
|---|---|
| Application | Astral Products |
| Length | 19-1/4" |
| Diameter | 9" |
| Square Footage | 100 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-250-2200 |
Related products
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
$266.99
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Sundance Topside Controls
$319.99
Sundance Topside Controls
$330.25
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
ACC Overlays
$199.66









