Cartridge, 80sqft, 3-1/16″ot, 3-1/16″ob, 7-7/8″, 22-1/8″L, 4oz | PFAB80
$91.74
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$91.74
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Model | Mytilus FMY 80, Mytilus/Mitra MA/MY 80 |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair |
| Length | 22-1/8" |
| Diameter | 7-7/8" |
| Square Footage | 80 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3-1/16" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3-1/16" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1500 |
Filters
Filters