- Strainer Basket, Mer-Made C10X
- C10XSPAREBASKET
Strainer Basket, Mer-Made C10X | C10XSPAREBASKET
$744.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
C10XSPAREBASKET, Strainer Basket, Mer-Made C10X
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Manufacturer | Marlow |
| Application Model | C10X, D10X |
| Basket Height | 11-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 7" |
| Top Inside Dimension | 6-3/8" x 9-1/16" |
| Top Outside Dimension | 7-13/16" x 11-1/8" |
| H Part# | 35-351-1020 |
Related products
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Gecko Heating
$112.64
Waterway Topside Controls
$232.19
Hydro-Quip Overlays
$123.49
$483.37
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Spa Accessories
$310.69
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36









