Basket, Pump, Jacuzzi P/PC/UP Series | B-184
$19.14
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-184
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin |
| Application Model | P Series, PC Series, UP Series |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/2" |
| Top Inside Dimension | 4-5/16" |
| Top Outside Dimension | 5-1/4" |
| OEM Number | 16-0139-06-R |
| Number on Basket | B-184 |
| Aladdin Number | B-184 |
| H Part# | 35-423-1222 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98

















