Basket, Pump, Generic Marlow | B-176
$14.90
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-176
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Marlow |
| Basket Height | 5-9/16" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/4" |
| Top Inside Dimension | 5-1/16" |
| Top Outside Dimension | 5-9/16" |
| Number on Basket | B-176 |
| Aladdin Number | B-176 |
| H Part# | 10-423-1176 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$35.55








