Basket, Skimmer, Speck AquaSkim | 2730014300
$21.37
7 in stock
SKU: 2730014300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Speck |
| Application Model | AquaSkim |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/4" |
| Top Inside Dimension | 6-1/2" |
| Top Outside Dimension | 7-1/8" |
| H Part# | 51-475-1000 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$493.63















