CMP STYLE FLOWSKIM BASKET WITH 12″ HANDLE
Skim Bask Hd W/Flowskim Handle 1070, U3 | 27182-300-000
$47.84
65 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 27182-300-000
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Custom Molded Products |
| Application Model | SP1070, U-3 |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 6-9/16" |
| Top Inside Dimension | 7-5/16" |
| Top Outside Dimension | 8-1/16" |
| H Part# | _27182-300-000 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$493.63


















