Basket, Skimmer, Waterco/Baker Hydro Pak, B-136, Generic | B-136
$12.76
109 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-136
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | HydroPak |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 4-15/16" |
| Top Inside Dimension | 6-13/16" |
| Top Outside Dimension | 8" |
| H Part# | 51-423-1032 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$323.70

















