Basket, Skimmer, Anthony Pool 7×7, Plastic, Generic | B-39
$15.93
90 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-39
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Anthony |
| Application Model | 7 x 7 Skimmer |
| Basket Height | 4-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/8" x 4-1/8" |
| Top Inside Dimension | 5-1/4" x 5-1/4" |
| Top Outside Dimension | 6-7/8" x 6-7/8" |
| H Part# | 51-110-1254 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76

















