Basket, Pump, C-Series, Metal, B-150, Generic | B-150
$154.94
2 in stock
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Pentair, Pentair Generic |
| Application Model | C Series, C-Series |
| Basket Height | 8-7/8" |
| Bottom Outside Dimension | 7-5/16" |
| Top Outside Dimension | 10-13/16" |
| Aladdin Number | B-150 |
| H Part# | 35-423-1122 |
Related products
ACC Overlays
$199.66
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Waterway Topside Controls
$232.19
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
$672.91
Hydro-Quip Overlays
$123.49











