Basket, Skimmer, Val-Pak, Generic | V22-110
$39.45
201 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: V22-110
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic, Pentair Generic |
| Application Model | 1070 Series Auto-Skim, Bermuda |
| Basket Height | 5-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 6-3/4" |
| Top Inside Dimension | 7-1/4" |
| Top Outside Dimension | 8-1/4" |
| H Part# | 51-612-1110 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
















