Wall Fitting, Vinyl Std Body, 1-1/2″mpt x 1-1/2″fpt, Black | 86205101
$14.54
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 86205101
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 3-7/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 3" |
| H Part# | 55-110-3588 |
Related products
Inlets & Returns
$7.47
Inlets & Returns
$6.93
$10.07
Inlets & Returns
Eyeball Reducer Adapter, Pentair, 1-1/2″OD x 1″s, White | 86204200
$15.31
Inlets & Returns
Wall Fitting, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt, 3-1/2″fd, Gray | 400-9177B
$19.22
$18.44
Inlets & Returns
$16.98
$23.93





















