Wall Fitting, CMP, 1-1/2″fpt x 2″ Insider, 3-1/2″fd, White | 25524-200-000
$7.38
113 in stock
SKU: 25524-200-000
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-605-1930 |
Related products
$10.07
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
Inlets & Returns
$28.93
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$26.10
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
$28.02
Inlets & Returns
$6.29

















