Wall Fitting, CMP, 1-1/2″fpt x 2″ Insider, 3-1/2″fd, Gray | 25524-201-000
$7.38
47 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 25524-201-000
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-605-1931 |
Related products
$17.65
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$6.76
$5.71
$10.07
$18.44
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05
















