Wall Fitting, AquaStar, 2″mpt x 1-1/2″s x 1-1/2″fpt, Wht | ES102201
$6.88
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$6.88
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| H Part# | 55-300-1600 |
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Eyeball Reducer Adapter, Pentair, 1-1/2″OD x 1″s, White | 86204200
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1/2″ Orifice, White | 540014
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
Inlets & Returns
Wall Fitting, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt, 3-1/2″fd, Gray | 400-9177B